در این مقاله قالی شویی به بررسی کلاهبرداری قالی شویی ها می پردازیم .

چطور باید مراقب قالی شویی های کلاهبردار باشیم ؟

شاید شماهم شنیده اید که در ایام پایانی سال و به علت افزایش تقاضا برای خدمات قالی شویی کلاهبرداری قالی شویی ها هم افزایش پیدا می کند و افراد شیاد و کلاهبردارتلاش می کنند از بازار داغ شب عید کمال استفاده را ببرند.

برخی افراد با اجاره نیسان و وانت و جلب فاکتورهای جعلی و تبلیغ هایی کوتاه مدت در سایت های تبلیغاتی و با شبکه های مجازی اقدام به جمع آوری فرش های مشتری ها می کنند. ومشتری با خیال راحت و با در دست داشتن فاکتور با مارک و شماره قالیشویی منتظر فرش های خود می شود .

بعد از گذشت زمان تحویل مشتری متوجه عدم تحویل فرش شده و به دنبال پیگیری فرش های خود و استعلام از اتحادیه قالی شویان می کنند ، در حالی که کلاهبرداران فرش های آن ها را به فروش می رساندند. برخی از قالی شویی ها هم با پوشیدن فرم و جلب کردن فاکتور یک قالی شویی دیگر به اسم اون قالی شویی شروع به جمع کردن مشتری ها می کنند .

ترفند کلاهبرداری قالیشویی ها - قالیشویی مهباف

چطور باید مراقب قالی شویی ها کلاهبردار باشیم ؟

  1. دقت نمائید فرش های خود را به قالی شویی مجاز و معتبر بسپارید .
  2. گول تبلیغ های سایت های تبلیغاتی و شبکه های مجازی را نخورید .
  3. حتما درباره قالی شویی تحقیق و نظر سنجی کنید .
  4. از اتحادیه قالی شویان استعلام بگیرید که متوجه شید زیر نظر اتحادیه هست یا نه .
  5. قبل از یک بار امتحان قالی شویی فرش های گرانبها و ابریشمی و عتیقه خود را به قال شویی ندهید .
  6. گول قیمت های پایین شستشو را نخورید .
  7. دقت کنید که هنگام سرویس گرفتن از قالی شویی ها حتما اطلاعات لازم را از سایت اصلی قالی شویی معتبر مد نظر خود بردارید و یا از 118 شماره قالی شویی را بگیرید .

همچنین بخوانید….

روش شستشو تابلو فرش در خانه

توجه داشته باشید که تابلو فرش‌ها در هیچ صورتی نیاز به شست و شو ندارند، اما اگر به هر علتی تابلو کثیف شود و نیاز به تمیز شدن پیدا کند بهترین گزینه و پیشنهاد این است…

شما برای انتخاب قالی شویی با چند قالی شویی تماس می گیرند و در نهایت مثلا تصمیم می گیرین فرشتونو به مهباف بسپارین و آدرسو به اپراتورهای مهباف اعلام می کنید .

حالا قالی شویی های کلاهبردارکه شما قبلش تماس گرفته بودین ، به شما زنگ می زنند و می گن که : ببخشید آدرستون از سیستممون پرید ، لطفا مجددا آدرس را بگین .

شما هم فکر می کنید که از مهباف تماس گرفتن ( چون خودشونو معرفی نمی کنن .) و آدرس بهشون می دین . بعدش خیلی سریع میانو فرشارو میبرن و یه فاکتور می دن دستتون که بعد مدتی ممکنه متوجه بشین که بالای فاکتور نوشته قالی شویی عباس آقا و مهباف نیست . حالا سریع زنگ می زنید و می گین شما که مهباف نیستین …!

ترفند کلاهبرداری قالیشویی ها - قالیشویی مهباف

در جواب :

ما با مهباف یکی هستیم خیالتون راحت و به این راحتی گول می خورید و کلاهتونو بر می دارن و در نهایت مجبور به پرداخت هزینه ای چند برابر مهباف و کیفیتی بسیار ضعیف تر خواهید شد.

و امیدواریم که فرشتون آسیب جبران ناپذیری نبیند.

این داستان بار ها و بارها برای مشتری های مهباف پیش اومده و مشتریان عزیز و وفادار زنگ زدنو برای ما تعریف کردن ( پس مواظب فرش زیر پاتون باشید .).

این موارد تنها چند مورد از کلاهبرداری افراد شیاد و کلاهبردار محسوب می شود که متاسفانه در جامعه رخ داده است .

با گسترش تبلیغات در دنیای اینترنت لازم است که با دید و آگاهی بیشتری نسبت به سپردن فرش های منزل خود به مراکز مختلف عمل کنیم تا گرفتار ترفندهای قالی شویی های کلاهبردار نشویم .

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

  • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
  • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *