شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی نیز مراحل و ریزه کاری های خود را دارد، اگر صرفا فرشها پهن شده و با آب و تاید شستشو داده شوند، نتیجه شیتشو کیفیت مطلوبی نخواهد بود، فرش های ماشینی نیز باید به روش های اصولی شستشو داده شوند تا همه گرد و غبار، لکه و کثیفی و … با رعایت اصول مذهبی از روی فرش حذف شود.

تضمین

کیفیت

قیمت

ثابت

مـــواد

درجه یک

نحوه شستشوی فرش ماشینی

نحوه شستشوی فرش ماشینی نیز همانند فرش دستبافت دارای سلسه مراتب بوده تا فرش مشتری به بهترین نحو ممکن شستشو شود، در ادامه این سلسه مراتب را به شما توضیح خواهیم داد. از خطرات سپردن فرش ماشینی به قالیشویان غیز مجاز در مقالاتمان با شما سخن گفته ایم اما به صورت خلاصه برای اطلاع شما توضیحاتی از سپردن فرش به قالیشویان غیر مجاز و غیر حرفه ای می‌دهیم.

همانگونه که اشاره شد شستشوی فرش ماشینی نیز دارای سلسه مراتب و مراحم مهمی براش شستشو می‌باشد که با رعایت آن نهایت پاکیزگی در شستشو به ارمغان خواهد آمد، یکی از مهمترین نکته های شستشوی فرش ماشینی جدا سازی آنها بر اساس رنگ و ابعاد است، (نکته ای که به صورت دقیق در مراحل شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی مهباف رعایت می‌شود) به صورت مثال اگر فرش شما کرم رنگ باشد، لکه و کثیفی بیشتری روی آن نمایان خواهد شد و برای شستشوی فرش های کرم رنگ دور شستشوی دستگاه روی سرعت آروم و شستشوی با بیشترین دقت تنظیم می‌گردد.

همچنین برای شستشوی ریشه ها از مواد شوینده مخصوص استفاده میگردد تا ریشه فرش شما همچون برف سفید شود، توجه داشته باشید این فراید هیچ آسیبی به ریشه فرش شما نخواهد زد.

نحوه شستشوی فرش ماشینی در این مجموعه به صورت سلسه مراتب بوده که دراین بخش به صورت خلاصه به آنها اشاره ای خواهیم داشت.

 

  • شستشوی ریشه ها به صورت مجزا از فرش
  • دسته بندی فرش ها بر اساس سایز و نوع آنها
  • استفاده از ویبراتور دستگاه برای از بین برد گرد و غبار و کثیفی های موجود در عمق موجود در فرش
  • شستشو فرش با فرچه همراه با تزریق نقطه ای مواد شوینده
  • آبکشی کامل پس از شستشو به صورت مکانیزه و دستی
  • استفاده از آبگیر لوله ای برای آبگیری 90 درصدی فرش
  • آویزان کردن فرش ها برای خشک شدت صد درصدی
  • بررسی فرش شسته شده در واحد کنترل کیفیت
  • بسته بندی و کاور فرش، آماده سازی برای ارسال به آدرس مشتری

قالیشویی مهباف این اطمینان را به شما میدهد که کلیه مراحل یاد شده را برای تمامی فرش ها رعایت کرده تا نهایت پاکیزگی برای فرش شما را به ارمغان بیاورد. در ویدیو زیر کلیه مراحل به صورت ویدیو برای شما مشتریان عزیز آماده شده تا با خیال راحت فرش‌های خود را به قالیشویی مهباف بسپارید.

 

مشاهده ویدیو شستشوی فرش ماشینی

قالیشویی مهباف متخصص شستشوی فرش ماشینی

خیلی ساده با ثبت سفارش خود به صورت آنلاین علاوه بر دریافت تخفیف های هیجان انگیز فصلی، بدون معطلی فرشتون رو برای شستشو سفارش بدید.

 

مطالعه برخی از مقالات در رابطه با فرش ماشینی

در این دسته بندی پستی یافت نشد.