قالیشویی مهباف در توحید - قالیشویی مهباف

قالیشویی مهباف در توحید یکی از مراکز قالیشویی معتبر در تهران و منطقه است که با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویی، تمام خدمات و فعالیت‌های خود را به‌صورت رسمی زیر نظر اتحادیه انجام می‌دهد. از این رو، کیفیت خدمات و پایبندی به قوانین و تعرفه‌های اتحادیه، حرف اول و آخر را در این مرکز زده و قالیشویی مهباف در توحید را به یکی از مراکز معتبر و معتمد در بین مشتریان تبدیل کرده است. اگر به دنبال سپردن فرش‌های نفسی و گران‌بهای خود به قالیشویی هستید، باید بهترین مرکز قالیشویی در منطقه را پیدا کرده و تنها به مراکز معتبر و دارای مجوز اعتماد کنید. برای این کار باید با ویژگی‌های بارز مراکز قالیشویی خوب و معتبر آشنا باشید.

ویژگی‌های مراکز معتبری که در اتحادیه قالیشویی عضو هستند

عضویت در اتحادیه مراکز قالیشویی اولین و مهم‌ترین عاملی است که در هنگام انتخاب مرکز قالیشویی معتبر و معتمد، باید به آن توجه داشته باشید. قالیشویی مهباف در توحید عضو رسمی اتحادیه مراکز قالیشویی است.

قالیشویی مهباف در توحید - قالیشویی مهباف

عضویت در اتحادیه شروطی داشته و الزاماتی را برای مراکز قالیشویی ایجاد می‌کند که به شرح زیر هستند:

 • پیروی از قوانین و تعرفه‌ها: تعرفه‌های شستن فرش‌های مختلف و ارائه خدمات جانبی مانند رفو، ترمیم، خشکشویی و موارد مشابه، هرساله توسط اتحادیه و با توجه به شرایط اقتصادی و تورم‌ کشور اعلام می‌شود. مراکزی مانند قالیشویی مهباف در توحید که عضو رسمی اتحادیه هستند، موظف به دریافت هزینه‌های مشخص‌شده هستند و نمی‌توانند مبلغی بیشتر از این هزینه‌ها را از مشتری دریافت کنند.
 • ارائه خدمات باکیفیت: عضویت در اتحادیه دارای پیش‌شرط‌هایی است که مراکز باید آن‌ها را داشته و رعایت کنند. مراکز مختلف برای عضو شدن در اتحادیه باید آزمون‌ها و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند. ارائه خدمات باکیفیت یکی از الزامات عضو شدن در اتحادیه است. بنابراین اگر یک قالیشویی عضو اتحادیه باشد، می‌توانید تا حد زیادی نسبت به کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط آن مرکز، اطمینان داشته باشید.
 • استفاده از شوینده‌های باکیفیت و متناسب با جنس فرش: مراکزی مانند قالیشویی مهباف در توحید که عضو رسمی اتحادیه هستند، موظف به استفاده از شوینده‌هایی هستند که کیفیت بالا و قابل قبولی داشته باشند. متأسفانه بسیاری از مراکز، برای پایین آوردن هزینه‌های خود، از شوینده‌های نامرغوب، بی‌کیفیت، تاریخ مصرف گذشته و نامناسبی استفاده می‌کنند که به بافت و الیاف فرش آسیب وارد کرده و رنگ، بافت و تاروپود فرش را از بین می‌برد.
 • رعایت حقوق مصرف‌کننده: حقوق مصرف‌کننده در مراکزی که عضو رسمی اتحادیه هستند به‌صورت کامل رعایت می‌شود. این حقوق می‌تواند شامل شفافیت خدمات و قیمت‌ها، عقد قرارداد مستند و معتبر، پایبندی به اصول حرفه‌ای و بندهای توافق‌شده با مشتری، استفاده از شوینده‌ها و متدهای اصولی و غیره باشد.

همچنین بخوانید….

قالیشویی مهباف در تجریش

برای دریافت خدمات مطلوب و قیمت مناسب باید بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم. این مطلب درباره ویژگی‌های خدمات قالیشویی مهباف در تجریش است …

 • عقد قرارداد رسمی و شفاف با مشتری و پایبندی به آن: مراکز قالیشویی معتبر مانند قالیشویی مهباف در توحید، قراردادی را با مشتری امضا می‌کنند که شامل تاریخ تحویل فرش‌ها از مشتری، قیمت توافق‌شده، شرح خدمات و وظایف، بندهای جبران خسارت در صورت آسیب‌های احتمالی، خدمات جانبی، نام و نام خانوادگی فردی که فرش را تحویل داده و تحویل گرفته است و تاریخ تحویل فرش به مشتری در محل است.
 • امکان ثبت شکایت و درخواست جبران خسارت در صورت وارد آمدن آسیب‌های احتمالی به فرش: در صورتی که طبق قرارداد، حقی از مشتری ضایع شود، برای مثال آسیبی به بافت و رنگ فرش وارد شده یا تأخیری در تحویل فرش به مشتری صورت بگیرد، حق ثبت شکایت و درخواست جبران خسارت برای مشتری محفوظ است. نکته‌ای که در مورد همکاری با مراکز غیرمعتبر که عضو اتحادیه نیستند، وجود ندارد.
 • استفاده از پرسنل مجرب، آموزش‌دیده، مؤدب و غیرسیگاری: مراکزی مانند قالیشویی مهباف در توحید که عضو رسمی اتحادیه هستند، مکلف به استخدام پرسنلی هستند که دارای شخصیت و ظاهر موجهی هستند، سیگار نمی‌کشند، مؤدب و صبور هستند و قبل از شروع به کار و اعزام به محل مشتری، دوره‌های مورد نیاز را پشت سر گذاشته‌اند.
 • الزام به استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات روز و سالم: مراکزی مانند قالیشویی مهباف در توحید با عضویت در اتحادیه، موظف به استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات مدرن و به‌روزی هستند که کمترین آسیب را به فرش وارد کرده و عملیات خیساندن، شستشو و خشکانیدن فرش را به‌صورت مکانیزه و در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

قالیشویی مهباف در توحید به‌عنوان عضو رسمی اتحادیه مراکز قالیشویی، تمام ویژگی‌ها، خدمات و الزامات ذکرشده را رعایت می‌کند. بنابراین، به راحتی می‌توانید به پرسنل و خدمات این مرکز اعتماد کرده و فرش‌ها و قالی‌های خود را به این مرکز بسپارید.

قالیشویی مهباف در توحید - قالیشویی مهباف

ویژگی‌های قالیشویی مهباف در توحید

ویژگی‌های ممتاز قالیشویی مهباف در توحید به شرح زیر است:

 1. تخصص و تجربه: پرسنل این مرکز دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه شستشو و مراقبت از انواع مختلف قالی‌ها و فرش‌ها هستند.
 2. تجهیزات حرفه‌ای: این مرکز معتبر از تجهیزات و ابزارهای مدرن و حرفه‌ای شامل ماشین‌های شستشو، تجهیزات خشک‌کننده و مواد شوینده با کیفیت بالا برای شستشوی قالی‌ها و فرش‌ها استفاده کند.
 3. تشخیص انواع لکه‌ها: تشخیص و روش‌های حذف انواع لکه‌ها مهم است. متخصصان مرکز قالیشویی مهباف در توحید توانایی تشخیص انواع لکه‌ها و راه‌های مناسب برای لکه‌زدایی را دارند.
 4. شستشوی دستی و مکانیزه: برخی از فرش‌ها بهتر است به‌صورت دستی شسته شوند. قالیشویی مهباف در توحید امکان شستشوی دستی و مکانیزه فرش‌های شما را فراهم کرده است.
 5. آزمایش پیش از شستشو: مرکز قالیشویی مهباف در توحید ابتدا یک آزمایش کوچک روی قالی‌ها و فرش‌های شما انجام می‌دهد تا اثر شستشو بر روی آن‌ها را بررسی کرده و از ایجاد آسیب جلوگیری کند.
 6. تضمین کیفیت: مرکزی که به کیفیت خدمات خود اعتماد دارد، گارانتی کیفیت ارائه می‌کند. قالیشویی مهباف در توحید کیفیت خدمات خود را ضمانت می‌کند.
 7. تحویل به‌موقع: مرکز قالیشویی مهباف در توحید بیشترین توجه خود را بر روی تحویل به‌موقع فرش‌ها به مشتریان معطوف می‌کند تا برنامه‌های زندگی شما را دچار اختلال نکند.
 8. پشتیبانی مشتریان: مرکز خدمات پشتیبانی از مشتریان قالیشویی مهباف در توحید در تمام مراحل ثبت سفارش تا تحویل فرش‌ها در کنار شما خواهد بود.
 9. تعرفه‌ها و قیمت‌ها: مرکز قالیشویی مهباف در توحید تعرفه‌ها و قیمت‌ها را بر اساس تعرفه‌های اتحادیه، به‌صورت شفاف به شما اعلام می‌کند.
قالیشویی مهباف در توحید - قالیشویی مهباف

سخن پایانی

اگر قصد شستن فرش‌ها و قالی‌های گران‌بهای خود را دارید، تنها به مراکز معتبر و خوش‌نام اعتماد کنید تا آسیبی به فرش‌هایتان وارد نشود. قالیشویی مهباف در توحید یکی از این مراکزی است که تحت نظر اتحادیه فعالیت می‌کند و خدمات باکیفیتی را با قیمت‌های مصوب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

 • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
 • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *