قالیشویی مهباف در تجریش - قالیشویی مهباف

ویژگی های قالیشویی مهباف در تجریش

یکی از چالش‌های تغییر سبک زندگی و زندگی آپارتمان‌نشینی، این است که خدمات شستشوی انواع فرش و موکت برون‌سپاری می‌شود و توسط قالیشویی انجام می‌شود. اما اینکه کدام قالیشویی را برای دریافت خدمات انتخاب کنیم اهمیت بسیاری دارد. زیرا در صورت بی‌توجهی به ویژگی‌های قالیشویی و یک انتخاب نادرست، باید منتظر کاهش کیفیت و مرغوبیت فرش‌ها بعد از شستشو باشیم. این مطلب راهنمای کاملی درباره خدمات قالیشویی مهباف در تجریش است. برای کسب اطلاعات کامل تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

قالیشویی مهباف تجریش عضو رسمی اتحادیه قالیشویان است که تضمین کیفیت خدمات آن است. موارد زیر مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات قالیشویی مهباف در تجریش است.

 • زمان‌بندی دقیق تحویل سفارشات در قالیشویی مهباف

قالیشویی مهباف معروف و زبانزد است و این شهرت را به واسطه خدمات مطلوب به دست آورده است. یکی از ویژگی‌های مطلوب خدمات این قالیشویی، زمان‌بندی دقیق تحویل سفارشات است. تعهد و مسئولیت‌پذیری کارکنان این قالیشویی باعث شده تمام اقدام لازم برای شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، موکت و تابلو فرش به سرعت انجام شود و مشتریان بتوانند در زمان مشخص شده سفارشات را تحویل بگیرند.

حتی در ایامی از سال مانند نوروز که اغلب خانواده‌ها برای خانه تکانی، فرش‌ها را به قالیشویی می‌سپارند، قالیشویی مهباف در تجریش سفارشات را در موعد مقرر تحویل می‌دهد.

قالیشویی مهباف در تجریش - قالیشویی مهباف
 • قیمت مناسب ارائه خدمات در قالیشویی مهباف

یکی از دغدغه‌های کسانی که قصد شستشوی فرش‌ و موکت دارند یا می‌خواهند از سایر خدمات قالیشویی نظیر رفو یا خشکشویی فرش‌های استفاده کنند، هزینه خدمات است. قالیشویی مهباف در تجریش برای خدمات قالیشویی تعرفه‌های مناسب و معقولی تعیین می‌کند. همچنین این تعرفه‌ها را زمان ثبت سفارش به مشتریان اطلاع می‌دهد. بهتر است بدانید تعرفه شستشوی فرش دستبافت و ماشینی که بر اساس متراژ تعیین می‌شود با هم تفاوت دارد و برای فرش‌های دستبافت بیشتر از فرش‌های ماشینی است.

زیرا لکه‌برداری و شستشوی فرش‌های دستبافت با حساسیت بیشتری همراه است و کوچکترین سهل انگاری موجب آسیب به کیفیت فرش‌ها می‌شود و رنگ آن‌ها را خراب می‌کند.

همچنین خدمات خشکشویی که توسط قالیشویی مهباف تجریش به مشتریان ارائه می‌شود نیز قیمت مناسبی دارد.

 • استفاده از شوینده‌های مرغوب برای شستن فرش و موکت

یکی از نکات بااهمیتی که برای شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی باید به آن توجه کنیم، استفاده از شوینده‌های درجه‌یک و مرغوب است. شوینده‌هایی که حاوی مواد سفید کننده قوی باشند رنگ الیاف فرش‌ها را تغییر می‌دهند. همچنین باعث می‌شوند کیفیت الیاف فرش تغییر کند و زبر شود. بنابراین سپردن فرش‌ها به یک قالیشویی معتبر که شستشوی فرش‌ها را با شوینده‌های مرغوب و باکیفیت انجام می‌دهد، ضروری است؛ به‌خصوص زمانی که قصد لکه‌برداری و شستن فرش‌های دستبافت و قیمتی داشته باشیم لازم است قالیشویی معتبری را انتخاب کنیم تا ارزش فرش‌ها بعد از شستشو کم نشود.

استفاده از شوینده مناسب علاوه بر اینکه موجب لکه‌برداری و شستشوی تمیز فرش‌ها می‌شود با مزایای زیر هم همراه است.

 • عدم ایجاد حساسیت تنفسی

شوینده‌های نامرغوب و بی‌کیفیت از مواد اولیه آسیب‌رسان تولید می‌شوند که موجب ایجاد حساسیت تنفسی می‌شود و مشکلات متعددی را ایجاد می‌کنند.

 • بوی مطبوع فرش‌ها بعد از شستشو

یکی دیگر از اثرات استفاده از شوینده مرغوب و باکیفیت این است که فرش‌ها بعد از لکه‌برداری و شستشو بوی بدی نمی‌گیرند. زیرا شوینده‌های بی‌کیفیت موجب ایجاد بوی نامطبوع در فرش‌ها می‌شوند.

همچنین بخوانید….

روش پیدا کردن قالی شویی معتبر و متخصص

پیدا کردن یک قالی شویی با کیفیت و مطمئن دغدغه افرادی هست که قصد شستشوی فرش های خود را دارند …

خدمات قالیشویی مهبافت در تجریش

قالیشویی مهباف با بیش از 50 سال سابقه انواع خدمات شستشو و لکه‌برداری و رفوی فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده را انجام می‌دهد. موارد زیر مهم‌ترین خدمات قالیشویی تجریش است.

 • شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی

ریختن خوراکی و نوشیدنی روی فرش موجب ایجاد لکه و تغییر رنگ الیاف فرش می‌شود. در قالیشویی مهباف در تجریش با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته و تخصصی و با تکیه بر مهارت و توانایی کارکنان قالیشویی، تمام لکه‌های خوراکی و نوشیدنی روی فرش و موکت تمیز می‌شود.

خدمات شستشو در قالیشویی‌ها محدود به شستن فرش و موکت نیست؛ بلکه خدمات شستشوی تابلو فرش هم در قالیشویی مهباف ارائه می‌شود. بنابراین اگر چند سالی است که تابلو فرش خریداری کرده‌اید و روی آن گرد و غبار نشسته و کدر شده، می‌توانید از خدمات قالیشویی مهباف در تجریش استفاده کنید.

 • خدمات رفو فرش‌های کهنه و آسیب دیده

گذر زمان باعث می‌شود، فرش‌ها کهنه و فرسوده شوند و پرزهای آن از بین برود یا اینکه ریشه‌های فرش خراب شود. در قالیشویی مهباف در تجریش انواع خدمات رفو و بازسازی فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده توسط رفوکاران حرفه‌ای انجام می‌شود. این خدمات با بهترین کیفیت در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد تا بتوانند از فرش‌های کهنه و خراب باز هم استفاده کنند.

قالیشویی مهباف در تجریش - قالیشویی مهباف
 • خدمات خشکشویی مبلمان

همان‌طور که خوراکی و نوشیدنی روی فرش می‌ریزد، مبلمان و صندلی‌های ناهارخوری هم کثیف می‌شوند و نیاز به لکه‌زدایی دارند. قالیشویی مهباف در تجریش انواع خدمات خشکشویی مبلمان در محل را با استفاده از شوینده‌‌های درجه یک و مرغوب در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. با استفاده از خدمات خشکشویی در محل لازم نیست بایت رفت و آمد یا حمل و نقل مبلمان و صندلی‌ها هزینه صرف کنید با اینکه منتظر بمانید. در این شیوه با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید از خدمات خشکشویی استفاده کنید.

 • خدمات خشکشویی تشک خوشخواب

در قالیشوئی مهباف در تجریش، خدمات خشکشوئی انواع تشک‌های خوشخواب تک نفره و دو نفره و تشک‌های طبی در محل، با استفاده از شوینده‌های درجه یک انجام می‌شود. خوابیدن روی تشک خوشخواب کثیف که گرد و غبار روی آن نشسته، موجب ایجاد حساسیت تنفسی یا مشکلات پوستی می‌شود. به همین دلیل لازم است هر چند وقت یک بار تشک‌های خوشخواب را شستشو و تمیز کنیم.

قالیشویی مهباف در تجریش - قالیشویی مهباف

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی مهباف در تجریش

قالیشویی مهباف تجریش برای آسایش و راحتی مشتریان، دو شیوه ثبت سفارش را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

 • ثبت سفارش تلفنی

برای ثبت سفارشات شستشوی فرش و موکت یا خدمات خشکشویی می‌توانید با شماره تلفن 02156715070 تماس بگیرید.

 • ثبت سفارش آنلاین

یکی از خدمات ویژه و مطلوب قالیشویی مهباف در تجریش این است که امکان ثبت سفارش آنلاین را فراهم کرده است. در این شیوه بدون محدودیت زمانی و مکانی می‌توانید سفارشات شستشو یا رفوی فرش‌ها را ثبت کنید.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

 • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
 • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *