قالیشویی مهباف در ولنجک - قالیشویی مهباف

خدمات و ویژگی های قالیشویی مهباف در ولنجک

لکه‌برداری و شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی، تمیز کردن مبلمان و صندلی‌های ناهارخوری نیاز به یک فضای بزرگ و دسترسی به منابع آب غیر شرب دارد. این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که این امکانات را در اختیار داشته باشد و بتواند بدون نیاز به خدمات قالیشویی زندگی خودرا بگذراند. پیشنهاد ما به کسانی که در ولنجک و اطراف آن سکونت دارند، استفاده از خدمات قالیشویی مهباف در ولنجک است. تا پایان این مطلب همراه ما باشید و با خدمات متنوع این مجموعه آشنا شوید.

  • شستشوی فرش دستبافت و ماشینی در قالیشویی مهباف

یکی از مهم‌ترین اقدامات نظافتی در منزل، لکه‌برداری و شستشوی فرش دستبافت و ماشینی است. برای این کار از ماشین آلات و دستگاه‌های تخصصی استفاده می‌شود. دستگاه‌های شستشوی فرش به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تمام اقدامات نظیر لکه‌برداری، استفاده از شوینده و آبگیری و خشک کردن را با کیفیت بالایی انجام می‌دهند.

ممکن است نیروی انسانی در اثر خستگی یا بی‌توجهی دچار خطا شوند و نتواند فرش را به طور کامل تمیز کند، در حالی‌که ماشین آلات بدون خطا و ایراد فرش‌ها را شستشو و تمیز می‌کنند.

تنها مزیت شستشوی مکانیزه فرش این مورد نیست؛ شستشوی فرش و موکت با دستگاه موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‎‌شود و باعث مصرف بهینه آب و شوینده می‌شود. همچنین سرعت انجام اقدامات شستشو را بیشتر می‌کند.

قالیشویی مهباف در ولنجک - قالیشویی مهباف

در قالیشویی مهباف در ولنجک، چه لکه‌هایی از روی فرش پاک می‌شوند؟

لازم نیست نگران تمیز کردن لکه‌های روی فرش در قالیشویی مهباف باشید. آلودگی و کثیفی که در اثر گرد و غبار ایجاد شده، همچنین لکه‌های رنگ گواش، لاک، لکه‌های لوازم آرایشی یا لکه‌های چربی و مواد غذایی در قالیشویی مهباف تمیز می‌شوند.

در این قالیشویی از حلال‌های متناسب با نوع لکه استفاده می‌شود تا بدون اینکه آسیبی به الیاف فرش وارد شود و رنگ آن‌ها تغییر کند، فرش تمیز و درخشان شود. بهتر است اطلاع داشته باشید استفاده از حلال نامناسب باعث می‌شود، بدون اینکه فرش تمیز شود، رنگ الیاف آن تغییر کند و حتی غیر قابل استفاده شود.

به طور مثال وقتی لاک روی فرش می‌ریزد، باید از حلال مناسبی مانند استون یا ترکیبات آن استفاده کنید. در صورتی که بخواهید با شوینده معمولی لاک را از روی فرش پاک کنید، علاوه بر اینکه فرش تمیز نمی‌شود، بلکه لکه رنگ روی الیاف آن پخش می‌شوند و ممکن است فرش غیر قابل استفاده شود.

  • رفوی فرش آسیب دیده و کهنه

رفت و آمدهای مکرر روی فرش باعث می‌شود الیاف آن کهنه و پوسیده شود و ریشه‌ها از بین بروند. حتی ممکن است قسمتی از فش در اثر رطوبت پاره و فرسوده شود. شما می‌توانید برای مدیریت هزینه‌ها به جای اینکه فرش را کنار بگذارید و برای خرید فرش جدید اقدام کنید، از خدمات رفوکاران متخصص قالیشویی مهباف در ولنجک استفاده کنید.

رفوکاران با استفاده از ابزارهای تخصصی و مهارتی که در زمینه رفو فرش دارند، ریشه‌ها و آسیب‌هایی نظیر سوختگی یا پارگی را ترمیم می‌کنند.

لازم نیست نگران هزینه‌ خدمات رفوی فرش باشید، زیرا رفوکاران قالیشویی مهباف ولنجک، فرش و نوع آسیب آن را بررسی می‌کنند و قبل از شروع کار هزینه آن را به شما اعلام می‌کنند. می‌توانید بر سر هزینه خدمات رفو با رفوکار توافق کنید و با مناسب‌ترین قیمت فرش را رفو کنید.

همچنین بخوانید….

قالیشویی مهباف در ستارخان

در مطالعه این مطلب با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد قالیشویی مهباف در ستارخان و خدمات‌ آن با شما گفتگو کنیم …

  • خشکشویی مبلمان

پارچه‌های مبلمان سلطنتی و راحتی در اثر نفوذ گرد و غبار کدر می‌شوند و نیاز به شست و شو دارند. اما امکان شستن مبل وجود ندارد. بنابراین بهترین راه این است که از خدمات خشکشویی مبلمان استفاده کنید. همانطور که کارکنان قالیشویی مهباف در ولنجک برای خشکشویی تشک خوشخواب در محل حاضر می‌شوند، برای خشکشویی مبلمان هم در منزل یا محل کار شما حاضر می‌شوند و مبلمان را با بهترین کیفیت و با استفاده از شوینده‌های مرغوب شستشو می‌کنند.

  • خشکشویی تشک خوشخواب

شستن و تمیز کردن تشک خوشخواب با آب و شوینده امکان‌پذیر نیست. زیرا شوینده‌ها و آب وارد الیاف تشک می‌شوند و موجب خراب شدن آن می‌شوند. اما با استفاده از خدمات خشکشویی می‌توانید تشک خوشخواب را لکه‌برداری و تمیز کنید.

یکی از خدمات مطلوب قالیشویی مهباف در ولنجک، خشکشویی تشک‌های خوشخواب تک نفره و دو نفره است. کارکنان قالیشویی برای این کار از شوینده‌های درجه یک و مرغوب استفاده می‌کنند که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و آسیبی به کیفیت تشک‌های خوشخواب نمی‌زنند.

همچنین یکی از ویژگی‌های مطلوب خدمات قالیشویی مهباف این است که کارکنان برای خشکشویی تشک‌های خوشخواب در محل حاضر می‌شوند و دیگر لازم نیست شما تشک‌ها را حمل و نقل کنید.

قالیشویی مهباف در ولنجک - قالیشویی مهباف

چرا از خدمات قالیشویی مهباف در ولنجک استفاده کنیم؟

بعد از اینکه درباره انواع خدمات قالیشویی مهباف ولنجک صحبت کردیم، نوبت به بررسی مزایای استفاده از خدمات این مجموعه می‌رسد.

در قالیشویی مهباف ولنجک تعرفه‌های ارائه خدمات کاملا منصفانه و مناسب است و اتحادیه قالیشویان این تعرفه‌ها را بررسی می‌کند. همچنین به دلیل استفاده از شوینده‌های درجه یک و مرغوب، کیفیت الیاف فرش تغییر نمی‌کند و لازم نیست نگران کم شدن ارزش فرش‌ها باشید.

حتی با استفاده از خدمات متنوع قالیشویی مهباف در ولنجک لازم نیست نگران زمان تحویل سفارشات باشید. زیرا سفارشات در همان زمانی که به شما اعلام شده، بدون تاخیر تحویل داده می‌شود. این ویژگی برای مشتریان اهمیت زیادی دارد و باعث می‌شود بتوانند با اطمینان خاطر به خدمات قالیشویی اعتماد کنند.

قالیشویی مهباف در ولنجک - قالیشویی مهباف

شیوه ثبت سفارش در قالیشویی مهباف در ولنجک

قالیشویی ولنجک برای راحت نمودن ثبت سفارش در قالیشویی مهباف، دو شیوه در نظر گرفته است.

  • ثبت سفارش با تماس تلفنی

متقاضیان دریافت خدمات از قالیشویی مهباف می‌توانند سفارشات خود را از طریق شماره تلفن 02156715070 ثبت کنند. کارشناسان این مجوعه آماده پاسخگویی به مشتریان در زمینه تعرفه‌های خدمات ارائه شده و زمان تحویل سفارشات هستند.

  • ثبت سفارش از طریق سایت

ویژگی با اهمیت ثبت سفارش آنلاین این است که شما می‌توانید بدون محدویت مکانی و زمانی سفارش شستشوی فرش یا خدمات خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب را ثبت کنید و منتظر باشید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند. این روزها که خدمات آنلاین با استقبال بالایی مواجه شده، استفاده از سایت قالیشویی مهباف در ولنجک هم طرفداران زیادی دارد.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

  • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
  • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *