قالیشویی مهباف در نارمک - قالیشویی مهباف

چرا از خدمات قالیشویی مهباف در نارمک استفاده کنیم؟

قالیشویی حرفه‌ای تخصصی است که شامل بخش‌های مختلف غبارگیری، لکه‌برداری، شستشوی فرش با شوینده و خشک کردن است. در گذشته قالیشویی به صورت سنتی و توسط نیروی انسانی انجام می‌شد، اما در حال حاضر با استفاده از ماشین آلات و دستگاه‌های تخصصی در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌شود. این مطلب درباره فواید استفاده از خدمات قالیشویی مهباف در نارمک است.

  • تحویل به موقع سفارشات

وقتی صحبت از قالیشویی مهباف در نارمک است، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که دلیل محبوبیت این قالیشویی چیست و با استفاده از خدمات متنوع این قالیشویی از چه خدماتی می‌توانیم بهره‌مند شویم.

اگر جزو افرادی هستید که به زمان تحویل سفارشات اهمیت زیادی می‌دهید و می‌خواهید در زمان مقرر سفارشات را تحویل بگیرید، قالیشویی مهباف انتخاب مناسبی است. کارکنان این قالیشویی فرش‌های مشتریان را مطابق برنامه زمانی لکه برداری و شستشو می‌کنند تا بتوانند تمام سفارشات را به موقع، درب منزل مشتری به او تحویل دهند و رضایتش را جلب کند.

ممکن است تصور کنید تحویل به موقع سفارشات، محدود به مواقع عادی است؛ اما حتی زمان‌هایی که حجم سفارشات قالیشویی زیاد است هم این قاعده برقرار است و لازم نیست بابت تحویل فرش و موکت نگران باشید.

قالیشویی مهباف در نارمک - قالیشویی مهباف
  • قیمت مناسب خدمات قالیشویی مهباف

یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از خدمات قالیشویی مهباف در نارمک، قیمت مناسب ارائه خدمات است. دغدغه اغلب افرادی که قصد شستشوی فرش و موکت در قالیشویی دارند یا می‌خواهند از خدمات رفو و ترمیم فرش استفاده کنند، قیمت خدمات است.

قالیشویی مهباف عضو اتحادیه قالیشویان است و قالیشویی‌هایی که عضو اتحادیه باشند، موظف‌اند هزینه انجام سفارشات را بر اساس تعرفه‌هایی که قالیشویی تعیین کرده از مشتریان دریافت کنند. پس می‌توانید اطمینان داشته باشید که قیمت شستشوی هر متر مربع فرش دستبافت و ماشینی تعیین شده و مناسب و به‌صرفه است.

  • استفاده از شوینده‌های درجه یک و مرغوب

یکی از عواملی که باعث می‌شود فرش بعد از لکه‌برداری و شستشو خراب شود و تغییر رنگ دهد، استفاده از شوینده نامناسب است. شوینده‌هایی که کیفیت مطلوبی نداشته باشند و از مواد اولیه نامرغوب تهیه شده باشند، باعث می‌شوند الیاف فرش خراب شود و تغییر رنگ دهد.

مزیت سپردن فرش‌ها به قالیشویی مهباف نارمک این است که می‌توانید اطمینان داشته باشید در این قالیشویی از شوینده درجه‌یک و باکیفیت استفاده می‌شود و فرش‌ها را همان‌طور که سالم تحویل داده‌اید، سالم تحویل می‌گیرید.

همچنین بخوانید….

قالیشویی مهباف در اکباتان

در مطالعه این متن با ما همراه شوید تا بیشتر با قالیشویی مهباف در اکباتان که زیر پوشش اتحادیه قالیشویی است آشنا شوید! …

  • دقت بالای شستشو برای فرش‌های نفیس و گران قیمت

فرش‌های دستبافت که نفیس و قیمتی باشند، باید با احتیاط بیشتری شسته شوند. زیرا استفاده از شیوه نامناسب شستشو و لکه‌برداری، شوینده نامرغوب یا رعایت نکردن اصول صحیح خشک کردن فرش، باعث می‌شود ارزش فرش کم شود.

با سپردن فرش‌های گران قیمت به قالیشویی مهباف در نارمک می‌توانید از سالم ماندن فرش‌ها مطمئن باشید.

  • استفاده از ماشین آلات تخصصی برای شستشوی فرش

یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات قالیشویی مهباف در نارمک این است که دخالت نیروی انسانی را به حداقل می‌رساند و از دستگاه‌ها و ماشین آلات تخصصی و درجه یک استفاده می‌کند. استفاده از ماشین آلات برای شستن فرش و موکت از چند جهت مهم است.

اولین ویژگی بااهمیت شستشوی مکانیزه بالابردن سرعت شستشو است. همچنین کیفیت شستشوی فرش‌ها با دستگاه بیشتر از زمانی است که کارکنان قالیشویی به تنهایی می‌خواهند فرش‌ها را تمیز کنند. نیروی انسانی ممکن است در اثر خستگی، سهل انگاری یا هر عامل دیگری در شستن فرش و موکت خطا و اشتباهی کند و آسیبی به فرش و موکت بزنند.

بنابراین کسانی که می‌خواهند از کیفیت فرش‌ها مراقبت کنند و آن‌ها را سالم نگه دارند، باید به طور دقیق درباره قالیشویی‌های مختلف تحقیق کنند و بهترین قالیشویی را انتخاب کنند.

قالیشویی مهباف در نارمک - قالیشویی مهباف
  • سابقه طولانی فعالیت قالیشویی مهباف در نارمک

قالیشویی مهباف با سابقه‌ای بیشتر از 50 سال در زمینه ارائه خدمات شستشوی فرش دستبافت و ماشینی، شستشو و لکه‌برداری از تابلو فرش، شستشوی موکت و خدمات رفوی فرش‌های کهنه و آسیب دیده فعال است. این قالیشویی توانسته طی مدت فعالیت خود، رضایت مشتریان را جلب کند و به عنوان نامی آشنا و معتبر شناخته شود.

  • ارائه خدمات خشکشویی به مشتریان

امکان شستن مبلمان و صندلی ناهارخوری یا تشک خوشخواب با آب و شوینده وجود ندارد. زیرا نفوذ آب و شوینده‌های مختلف داخل فوم مبل و صندلی و تشک خوشخواب، یا تماس پایه‌های چوبی با آب موجب کم شدن کیفیت آن‌ها می‌شود. بنابراین لازم است برای تمیز کردن آن‌ها از خدمات خشکشویی استفاده کنیم. در خدمات خشکشویی اولویت حفظ کیفیت پارچه و فوم مبلمان و صندلی‌های ناهارخوری، رستورانی یا صندلی سالن همایش و سینما است.

خوشبختانه قالیشویی مهباف در نارمک خدمات خشکشویی هم به مشتریان ارائه می‌کند. مزیت استفاده از خدمات خشکشویی قالیشویی مهباف این است که با استفاده از شوینده‌های تخصصی و درجه‌یک انجام می‌شود، همچنین در محل است.

یعنی کارکنان قالیشویی لوازم و ابزارهای مورد نیاز برای خشکشویی را به منزل یا محلی که شما تعیین می‌کنید، می‌آورند و مبلمان یا تشک‌های خوشخواب تک نفره و دو نفره را شستشو و تمیز می‌کنند.

  • رفوگری تخصصی در قالیشویی مهباف در نارمک

فرش‌های کهنه و آسیب دیده با استفاده از خدمات تخصصی رفو، بازسازی و قابل استفاده می‌شوند. استادکاران حرفه‌ای قالیشویی مهباف در نارمک با دقت و ظرافت بالایی کار خود را انجام می‌دهند و هزینه معقول و مناسبی از مشتریان دریافت می‌کنند.

قالیشویی مهباف در نارمک - قالیشویی مهباف

دسترسی آسان به قالیشویی مهباف در نارمک

یکی از ویژگی‌های مهمی که از نظر مشتریان دور نمی‌ماند، شیوه دسترسی به خدمات قالیشویی است. همه مشتریان انتظار دارند از خدمات مجموعه‌ای استفاده کنند که دسترسی به آن آسان باشد و بتوانند به راحتی سفارشات خود را ثبت کنند.

مزیت مهم قالیشویی مهباف در نارمک این است که دو شیوه دسترسی از طریق تماس تلفنی و سفارش آنلاین را در اختیار مشتریان قرار داده است.

متقاضیان دریافت خدمات می‌توانند با شماره تلفن 02156715070 تماس بگیرند یا اینکه سفارشات خود را از طریق سایت قالیشویی مهباف ثبت کنند و منتظر تماس کارشناسان باشند. کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کسانی که سفارش ثبت کرده‌اند، تماس می‌گیرند و آن‌ها را راهنمایی می‌کنند تا بقیه اقدامات لازم را انجام دهند.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

  • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
  • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *