قالیشویی در شهرآرا - قالیشویی مهباف

سال‌های گذشته امکان شستشوی فرش‌ها در منزل فراهم بود و اعضای خانواده می‌توانستند با همکاری یکدیگر فرش‌ها را در حیاط بشویند. اما در حال حاضر با گسترش آپارتمان‌نشینی بهتر است از خدمات قالیشویی‌های معتبر در سطح شهر استفاده کنیم. این مطلب درباره مزایای استفاده از خدمات متنوع قالیشویی در شهرآرا است. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

معرفی خدمات قالیشویی مهباف

قالیشویی مهباف یک قالیشویی معتبر با سابقه‌ای بیشتر از 50 سال در زمینه شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی است. در این قالیشویی از تجهیزات و تکنولوژی‌های مناسب برای شستشو و نگهداری قالی استفاده می‌شود تا کیفیت آن‌ها کم نشود. ماشین‌آلات مخصوصی که در این قالیشویی برای شستشو، خشک کردن و ضدعفونی کردن فرش‌ها استفاده می‌شوند، توانسته‌اند با بالابردن سرعت شست و شو و حفظ کیفیت فرش‌ها، رضایت مشتریان را جلب نمانید.

همچنین در قالیشویی در شهرآرا، افرادی متخصص و ماهر که در زمینه شستشو و نگهداری فرش آموزش دیده‌اند، فعالیت می‌کنند. این افراد دانش و تجربه کافی برای شستشوی انواع فرش دارند و با نحوه تمیز کردن لکه‌ها از روی فرش آشنایی دارند.

مزیت دیگر استفاده از خدمات قالیشویی در شهرآرا این است که قالیشویی مهباف حین شستشو و لکه‌برداری استانداردهای بهداشتی را رعایت می‌کند و از شوینده‌های درجه یک استفاده می‌کند. بنابراین کیفیت فرش‌ها حفظ می‌شود.

با توجه به اینکه یک قالیشویی معتبر باید خدمات متنوعی به مشتریان ارائه کند، تمام شعب قالیشویی مهباف هم سعی می‌کنند، خدمات متنوعی به مشتریان ارائه کنند.

قالیشویی در شهرآرا - قالیشویی مهباف

شستشوی فرش در قالیشویی مهباف

قالیشویی در شهرآرا عضو اتحادیه قالیشویان است و خدمات باکیفیتی به مشتریان ارائه می‌دهد. قیمت ارائه خدمات در این قالیشویی کاملا مناسب و منصفانه است. زیرا مطابق با نرخنامه‌ای که اتحادیه قالیشویی به آن‌ها ارائه کرده از مشتریان هزینه دریافت می‌کنند. قالیشویی برای تعیین قیمت شستشوی فرش عوامل زیر را در نظر می‌گیرد.

اندازه و مساحت فرش

اندازه و مساحت فرش تعیین کننده زمان و شوینده مورد نیاز برای شستشوی فرش است. فرش‌های بزرگ‌تر برای شستشو به زمان و تلاش بیشتر و شوینده بیشتری نیاز دارند که باعث می‌شود هزینه شستشو هم افزایش پیدا کند.

نوع فرش

نوع فرش عامل بااهمیت دیگری است که بر قیمت شستشوی فرش تاثیر می‌گذارد. فرش‌هایی که با نخ‌های حساس بافته می‌شوند، باید با روش‌های خاص و دقیقی شستشو شوند که قیمت شستشو را افزایش می‌دهد. بنابراین هزینه شستشوی فرش‌های دستبافت یا فرش‌های نفیس بیشتر از فرش ماشینی است.

همچنین بخوانید….

قالیشویی در پاسداران

با سپردن انواع فرش به یک قالیشویی معتبر می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که کیفیت آن‌ها حفظ می‌شود. این مطلب درباره خدمات متنوع قالیشویی در پاسداران است …

درجه آلودگی فرش

میزان آلودگی و وجود لکه‌ها روی فرش نیز بر قیمت شستشوی آن تاثیر می‌گذارد. فرش‌هایی که لکه‌های متعدد و سختی دارند، برای شستشو به هزینه بیشتری نیاز دارند.

شیوه شستشو

روشی که برای شستشوی فرش مورد استفاده قرار می‌گیرد، هزینه آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برخی از روش‌های شستشو مانند شستشوی دستی، استفاده از دستگاه‌های بخار، یا شستشوی خشک ممکن است باعث افزایش قیمت شستشو شود.

رفوکاری فرش‌های کهنه و آسیب دیده

رفوکاری فرش به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که هدف آن تعمیر، بازسازی و بهبود حالت فنی و ظاهری فرش‌هاست. این فرایند شامل تعمیر لکه‌ها، بافت شکسته، ترمیم حاشیه‌ها و تجدید رنگ و طرح فرش است. با رفوکاری فرش، می‌توان فرش‌هایی که به دلیل گذر زمان، استفاده نادرست یا عوامل دیگر آسیب دیده‌اند را به حالت اولیه خود بازگرداند و ترمیم کرد.

در فرایند رفوکاری فرش، ابتدا باید مشکل و آسیب فرش بررسی شود. سپس، با استفاده از تکنیک‌ها و ابزارهای خاص، لکه‌ها و آسیب‌ها مانند شکستگی‌ها یا حفره‌ها ترمیم می‌شوند. در مرحله بعد رنگ و طرح فرش با استفاده از روش‌های مختلف اصلاح می‌شود و در نهایت، فرش آماده استفاده مجدد می‌شود.

رفوکاری فرش به عنوان یک روش اقتصادی و پایدار، به جای خرید فرش جدید، به حفظ فرش‌های موجود کمک می‌کند و می‌تواند عمر مفید آن‌ها را به‌طور قابل توجهی افزایش دهد. همچنین، با استفاده از رفوکاری، می‌توان ظاهر و ارزش تاریخی و هنری فرش‌ها را حفظ کرد. قالیشویی در شهرآرا رفوکاران حرفه‌ای دارد که با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه فرش‌های آسیب دیده را ترمیم می‌کنند.

قالیشویی در شهرآرا - قالیشویی مهباف

خشکشویی تشک خوشخواب

شستشوی منظم تشک خواب باعث می‌شود لکه‌ها و آلودگی‌های روی آن از بین برود و احتمال ایجاد بیماری‌های تنفسی و پوستی کاهش پیدا کند. بنابراین کسانی که به فکر حفظ سلامت خود هستند بهتر است خشکشویی تشک خوشخواب را جدی بگیرند و هر چند وقت یک بار این کار را به یک قالیشویی معتبر بسپارند.

کارکنان قالیشویی در شهرآرا برای شستشوی تشک خوشخواب در محل حاضر می‌شوند و با استفاده از شوینده‌های مخصوص و تجهیزات مناسب، تشک را لکه‌برداری و تمیز می‌کنند.

خشکشویی تشک خواب با مزایای زیر همراه است.

  • تمیز کردن عمیق تشک خوشخواب

خشکشویی تشک خواب به طور عمیق آلودگی‌ها، عرق و روغن بدن را از روی تشک حذف می‌کند و باعث ایجاد بوی مطبوع روی تشک می‌شود.

  • از بین بردن لکه‌ها

با خشکشویی تشک خوشخواب، می‌توان لکه‌های ناشی از ریختن مایعات مختلف یا ادرار را از روی تشک تمیز کرد.

  • ضدعفونی کردن تشک خوشخواب

خشکشویی تشک با حرارت و فرآیند خشک کردن، باکتری‌ها، میکروب‌ها و عوامل میکروبیولوژیکی را از تشک حذف می‌کند و تشک را ضدعفونی می‌کند.

  • حفظ کیفیت و طول عمر تشک

با خشکشویی منظم تشک، طول عمر آن افزایش پیدا می‌کند. همچنین با خشکشویی تشک از تجمع آلودگی و سفت شدن تشک جلوگیری می‌شود.

قالیشویی در شهرآرا - قالیشویی مهباف

خشکشویی مبلمان در قالیشویی در شهرآرا

همان‌طور که گرد و غبار روی فرش می‌نشیند و نیاز به تمیز کردن دارد، مبلمان هم باید از گرد و غبار تمیز شوند. اما با توجه به اینکه امکان شستشوی مبلمان با آب وجود ندارد، بهتر است از شیوه‌ خشکشویی مبلمان استفاده کنیم. خشکشویی با استفاده از شوینده‌های درجه یک و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود تا تمام لکه‌های روی مبل از بین بروند.

کارکنان قالیشویی در شهرآرا در محل کار یا منزل شما حاضر می‌شوند و مبلمان را شستشو و تمیز می‌کنند.

شیوه ثبت سفارش در قالیشویی در شهرآرا

در صورت تمایل برای ثبت سفارشات در قالیشویی مهباف می‌توانید با شماره تلفن 02156715070 تماس بگیرید یا اینکه سفارشات خود را به صورت آنلاین در سایت قالیشویی ثبت کنید.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

  • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
  • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *