قالیشویی در پاسداران - قالیشویی مهباف

فرش دستبافت و ماشینی به دلیل استفاده روزانه و قرار گرفتن در معرض مواد آلوده مانند لکه‌های مواد غذایی، نوشیدنی، روغن و سایر آلودگی‌ها، قابلیت کثیف شدن دارند. قالیشویی با استفاده از تجهیزات و مواد شوینده مناسب، لکه‌ها و آلودگی‌ها را از روی فرش پاک می‌کند و آن را به حالت اولیه برمی‌گرداند. خدمات قالیشویی‌های معتبر گسترده است و فقط شامل لکه برداری و شستشوی فرش نمی‌شود. در این مطلب قصد داریم اطلاعات کامل و دقیقی درباره خدمات قالیشویی در پاسداران به شما ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات دقیق تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

خدمات شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی

یکی از خدمات اصلی قالیشویی، شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی با استفاده از شوینده مرغوب و باکیفیت است. فرش‌ها به دلیل استفاده روزانه قابلیت کثیف شدن دارند و نیاز به تمیزکاری و شستشوی دوره‌ای دارند. قالیشویی در پاسداران با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و استفاده از مهارت و تخصص کارکنان باتجربه، فرش‌ها را شستشو می‌کند.

شوینده‌های درجه یک دارای ترکیبات خاصی هستند که به خوبی لکه‌ها و آلودگی‌ها را از روی فرش‌ها پاک می‌کنند. همچنین شوینده‌های مرغوب و باکیفیت شامل ضدعفونی کننده‌ها و آنتی‌باکتریال‌های قوی هستند که به خوبی باکتری‌ها و میکروب‌ها را از روی فرش پاک می‌کنند. خاصیت ضدعفونی کننده شوینده‌ها باعث حفظ بهداشت فرش و جلوگیری از شیوع بیماری‌های پوستی و تنفسی می‌شود.

حتی می‌توانید از خدمات قالیشویی در پاسداران برای تمیز کردن تابلوفرش هم استفاده کنید. قالیشویی با استفاده از تجهیزات مخصوص و شوینده‌های درجه یک تابلو فرش را تمیز می‌کند.

با توجه به اینکه حفظ کیفیت و ثابت ماندن رنگ تابلو فرش اهمیت بسیاری دارد، کارکنان قالیشویی مهباف از روش‌های ملایم و محافظت کننده برای تمیز کردن تابلو فرش استفاده می‌کنند.

مهم‌تر از همه قیمت‌های خدمات شستشو و لکه‌برداری فرش‌های دستبافت و ماشینی و تابلو فرش در قالیشویی مهباف است که کاملا مناسب و مطابق با نرخنامه اتحادیه قالیشویی است.

قالیشویی در پاسداران - قالیشویی مهباف

پاک کردن لکه‌های مقاوم از روی فرش

گرد و غبار یا لکه‌های خوراکی و نوشیدنی با استفاده از شوینده درجه‌یک به راحتی از روی الیاف فرش پاک می‌شود. اما لکه‌های پایدار مانند لکه چسب یا رنگ با شوینده معمولی تمیز نمی‌شود. در قالیشویی در پاسداران از حلال‌های مخصوص با قدرت پاک‌کنندگی بالا استفاده می‌شود. حلال‌های مخصوص قابلیت شکستن و تمیز کردن لکه‌های مختلف مانند لکه‌های روغنی، لکه‌های رنگ و چسب و … را دارند.

ترمیم و رفوی فرش‌های کهنه و آسیب دیده

ترمیم و رفوی فرش به فرآیندی گفته می‌شود که با استفاده از تکنیک‌ها و مهارت‌های خاص، فرش‌های خراب و پاره ترمیم می‌شوند و به حالت اولیه برگردانده می‌شوند. با استفاده از خدمات رفوی قالیشویی در پاسداران زیبایی و استحکام فرش‌ حفظ می‌شود.

به عبارت دیگر ترمیم خرابی‌ و پارگی فرش و بازسازی ساختار فیبری آن، باعث می‌شود که فرش بتواند برای مدت بیشتری قابل استفاده باشد.

حتی با رفوی فرش‌های کهنه و آسیب دیده می‌توان ارزش مالی آن‌ها را حفظ کرد. زیرا بازسازی فرش باعث می‌شود که فرش به حالت اولیه خود بازگردانده شود و ارزش بازاری آن افزایش یابد. این مسئله برای فرش‌هایی با ارزش تاریخی و هنری بسیار مهم است.

مراحل انجام رفو در شعب قالیشویی مهباف شامل تشخیص خرابی، بازسازی و ترمیم قسمت‌های ساییده و پاره شده فرش است. در نهایت هم فرش‌ها تراز می‌شوند تا الگوها و خطوط روی آن‌ها مرتب شود.

مهارت و تجربه متخصصان رفوکاران بسیار مهم است؛ زیرا باعث می‌شود فرش به صورت حرفه‌ای ترمیم شود و ظاهر زیبا و استحکام مناسبی داشته باشد. با سپردن فرش‌ها به قالیشویی در پاسداران می‌توانید اطمینان داشته باشید که رفوکار ماهر ترمیم و رفوی فرش را به عهده می‌گیرد و انتظارات شما را برآورده می‌کند.

همچنین بخوانید….

قالیشویی مهباف در تهرانسر

قالیشویی مهباف در تهرانسر یکی از بهترین مراکز قالیشویی در منطقه است که با سال‌ها سابقه درخشان در ارائه خدمات قالیشویی در این منطقه از تهران شناخته شده است …

خشکشویی مبلمان و صندلی ناهارخوری

خشکشویی مبلمان یک اقدام حرفه‌ای است که با استفاده از تجهیزات و مواد شوینده مناسب انجام می‌شود. اقدامات خشکشویی مبلمان با توجه به نوع پارچه و جنس مبلمان انجام می‌شود. برای شستن انواع مبلمان لازم است از شوینده‌های درجه‌یک استفاده شود تا تمام آلودگی‌های روی پارچه مبلمان و صندلی تمیز شود.

مزیت استفاده از خدمات خشکشویی قالیشویی در پاسداران این است که کارکنان این قالیشویی در محل حاضر می‌شوند و با استفاده از شوینده‌های مخصوص مبلمان راحتی و سلطنتی، صندلی‌های ناهارخوری یا مبلمان اداری را تمیز می‌کنند.

استفاده از شوینده مناسب برای خشکشویی باعث می‌شود لکه‌ها، گرد و غبار و آلودگی‌ها به خوبی از پارچه‌های مبلمان تمیز شوند. این شوینده‌ها می‌توانند به صورت عمیق در الیاف پارچه نفوذ کنند و آلودگی‌ها را از عمق بافت پارچه خارج کنند.

شوینده‌های مرغوب علاوه بر تمیزی، از کیفیت پارچه‌ها هم محافظت می‌کنند زیرا مواد شوینده آن‌ها ملایم است و آسیبی به رنگ و کیفیت پارچه وارد نمی‌کند.

حتی شوینده‌های مرغوبی که کارکنان قالیشویی در پاسداران استفاده می‌کنند، بوی ناخوشایند را از مبلمان پاک می‌کنند و بوی مطبوعی به جای می‌گذارند.

قالیشویی در پاسداران - قالیشویی مهباف

خشکشویی تشک خوشخواب

خشکشویی برای تمیزکردن و شستشوی تشک خوشخواب یک روش مؤثر و مطمئن است که قالیشویی در پاسداران به مشتریان ارائه می‌کند. در صورتی که از خدمات خشکشویی استفاده کنید، می‌توانید آلودگی و گرد و غبار را از روی تشک خوشخواب حذف کنید و محیط تمیزی را برای خواب راحت فراهم کنید.

همچنین با استفاده روزانه از تشک خوشخواب ممکن است بوهای نامطبوعی روی آن ایجاد شود که خشکشویی در حذف این بوهای نامطبوع هم تاثیر دارد.

در نهایت به این نکته توجه داشته باشید با استفاده از خدمات شعب قالیشویی مهباف می‌توانید ماندگاری و طول عمر تشک‌ها را افزایش دهید.

قالیشویی در پاسداران - قالیشویی مهباف

جمع بندی

با توجه به توضیحاتی که ارائه کردیم مشخص می‌شود، استفاده از خدمات قالیشویی برای حفظ بهداشت و تمیزی قالی و فرش، حذف لکه‌ها و آلودگی‌ها و افزایش عمر مفید فرش ضروری است. با انتخاب یک قالیشویی معتبر که کارکنان متخصص دارد و مجهز به ماشین آلات پیشرفته است، می‌توانید از خدمات حرفه‌ای شستشو و ترمیم فرش‌ها استفاده کنید و هزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای بپردازید.

برای ثبت سفارشات در قالیشویی در پاسداران می‌توانید با شماره تلفن 02156715070 تماس بگیرید یا اینکه سفارشات خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق سایت قالیشویی معتبر مهباف به صورت آنلاین ثبت کنید.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

  • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
  • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *