قالیشویی در گیشا - قالیشویی مهباف

نشستن گرد و غبار روی فرش یا ریختن خوراکی و نوشیدنی باعث تغییر رنگ و کدر شدن الیاف فرش می‌شود. در صورتی که شستن فرش را جدی نگیرید، بعد از مدتی مرغوبیت فرش کاهش پیدا می‌کند و دیگر جلوه و زیبایی سابق را ندارد. خدمات شستشوی فرش در قالیشویی در گیشا با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

البته شعب قالیشویی مهباف فقط خدمات شستشوی فرش ارائه نمی‌دهند. با خواندن این مطلب می‌توانید با خدمات متنوع آن‌ها آشنا شوید.

خدمات شستشوی فرش

فرقی نمی‌کند فرش دستبافت باشد یا ماشینی؛ به هر حال باید هر چند وقت یک بار آن را به قالیشویی بسپارید تا گرد و غبار و لکه‌های روی فرش تمیز شوند. در صورتی که به طور منظم فرش‌ها را شستشو کنید ماندگاری آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. قالیشویی در گیشا انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی، فرش‌های نفیس و قالیچه‌ها را با شوینده مناسب شستشو و تمیز می‌کند.

البته لازم است بدانید قیمت شستشوی فرش دستبافت از شستشوی فرش ماشینی بیشتر است. زیرا الیاف فرش دستبافت طبیعی هستند و نیاز به شیوه شستشوی اختصاصی و شوینده مخصوص دارند.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی در گیشا به شرح زیر است.

  • غبارگیری فرش

فرش‌ها با گذر زمان گرد و غبار، مو، خاک و سایر ذرات را در خود جمع می‌کنند. این ذرات طولانی مدت روی فرش می‌مانند و موجب کدر شدن رنگ آن می‌شوند. در صورتی که قبل از استفاده از شوینده، فرش‌ها غبارگیری نشوند، همچنان کدر می‌مانند.

قالیشویی در گیشا - قالیشویی مهباف
  • حذف لکه‌ها با استفاده از حلال‌ها و شوینده‌های مناسب

فرش‌ها در معرض لکه‌های مختلف مانند لکه‌های غذا، نوشیدنی، روغن، رنگ‌های روغنی، رنگ گواش، لکه لوازم آرایشی و … هستند. در صورتی که لکه‌ها به مدت طولانی روی فرش بمانند، ممکن است جذب الیاف فرش شوند و رنگ آن‌ها را به طور دائمی از بین ببرند. شستشوی منظم فرش و حذف لکه‌ها باعث می‌شود کیفیت الیاف فرش کم نشود و طول عمر فرش افزایش پیدا کند.

بهتر است بدانید همه لکه‌ها با استفاده از شوینده‌های معمولی تمیز نمی‌شوند و نیاز به حلال‌های مخصوص دارند. کارکنان قالیشویی در گیشا به خوبی با حلال‌های مناسب برای هر لکه آشنا هستند و می‌دانند چطور باید لکه‌های مقاوم را پاک کنند.

  • خشک کردن فرش

برای خشک کردن فرش دستبافت و ماشینی از ماشین آلات خشک کن استفاده می‌شود. زیرا سرعت خشک کردن فرش‌ها را افزایش می‌دهند. همچنین با خشک کردن فرش در مقابل نور آفتاب، رنگ الیاف فرش تغییر می‌کند. بنابراین خشک کردن فرش با ماشین آلات باعث می‌شود کیفیت آن‌ها حفظ شود.

مزیت استفاده از خدمات قالیشویی مهباف این است که تعرفه‌های شستشو توسط اتحادیه مشخص شده و لازم نیست نگران بالابودن هزینه باشید. زیرا این قالیشویی عضو اتحادیه است و مطابق با نرخنامه هزینه شستشوی فرش دستبافت و ماشینی را از مشتریان دریافت می‌کند.

همچنین بخوانید….

قالیشویی مهباف در تجریش

برای دریافت خدمات مطلوب و قیمت مناسب باید بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم. این مطلب درباره ویژگی‌های خدمات قالیشویی مهباف در تجریش است …

شستشوی موکت

همانطور که با شستشوی منظم فرش، عمر مفید آن افزایش پیدا می‌کند، برای مراقبت از موکت هم لازم است هر چند وقت یک بار آن را به قالیشویی بسپارید. کارکنان ماهر و باتجربه قالیشویی در گیشا با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین آلات مخصوص، موکت را غبارگیری، شستشو و تمیز می‌کنند.

در صورتی که از خدمات قالیشویی مهباف استفاده کنید لازم نیست نگران تحویل سفارشات باشید. زیرا کارکنان قالیشویی متعهد و منظم هستند و تمام سفارشات را در زمانی که به مشتری اعلام شده به آن‌ها تحویل می‌دهند. این ویژگی حتی در ایام شلوغ سال و روزهای نزدیک عید نوروز هم صدق می‌کند.

خدمات رفوی فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده

وقتی ریشه فرش آسیب می‌بیند یا در اسباب‌کشی فرش پاره می‌شود یا بر اثر سهل انگاری قسمتی از فرش می‌سوزد، چه کار می‌کنید. آیا فرش را دور می‌اندازید؟ بهترین راه برای ترمیم فرش‌های آسیب دیده، استفاده از خدمات رفو و تعمیر قالیشویی در گیشا است.

رفوکاران حرفه‌ای قالیشویی با استفاده از ابزارهای مخصوص قسمت‌های آسیب‌دیده فرش را ترمیم می‌کنند. این اقدام باعث می‌شود بتوانید برای مدت طولانی از فرش‌ها استفاده کنید و مجبور به خرید فرش نو نشوید.

قالیشویی در گیشا - قالیشویی مهباف

خشکشویی مبلمان و صندلی

خشکشویی مبلمان یک اقدام حرفه‌ای برای تمیز کردن و خشک کردن مبلمان است. در این فرایند صندلی‌ها، مبل‌ها، نیمکت‌ها و سایر قطعات مبلمانی که پارچه‌ای هستند یا پوشش قابل شستشو دارند با استفاده از دستگاه‌های مخصوص خشکشویی و تمیز می‌شوند.

مزایای خشکشویی مبلمان شامل حذف لکه‌ها، ضدعفونی کردن و تمیز کردن عمیق، از بین بردن بوی نامطبوع و حفظ کیفیت پارچه مبلمان است. اما برای اینکه مبلمان شما حین خشکشویی آسیب نبیند و سالم بماند باید از خدمات یک خشکشویی‌ حرفه‌ای و معتبر مانند قالیشویی در گیشا استفاده کنید.

کارکنان قالیشویی مهباف در کوتاه‌ترین زمان در محل حاضر می‌شوند و اقدامات خشکشویی را با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین کارکنان این قالیشویی از شوینده‌های درجه یک و مرغوب برای تمیز کردن لکه‌های روی مبلمان استفاده می‌کنند. زیرا استفاده از شوینده نامناسب باعث می‌شود رنگ و کیفیت پارچه مبلمان تغییر کند.

خشکشویی تشک خوشخواب تک نفره و دو نفره در منزل

تشک خواب، به عنوان یکی از کالاهای خواب، در معرض استفاده روزانه قرار دارد. استفاده دائم باعث جذب عرق و ذرات مرده پوست و سایر آلودگی‌ها می‌شود. حتی ممکن است فرزند خردسالی داشته باشید که تشک خوشخواب را با ادرار کثیف کند.

بنابراین برای اینکه نظافت تشک خوشخواب را حفظ کنید و از بروز بیماری‌های تنفسی و پوستی جلوگیری کنید، بهتر است از خدمات قالیشویی در گیشا استفاده کنید.

کارکنان قالیشویی بعد از ثبت سفارش، در منزل شما حاضر می‌شوند و با استفاده از تجهیزات مخصوص خشکشویی، تشک‌های خوشخواب را لکه‌برداری و تمیز می‌کنند.

قالیشویی در گیشا - قالیشویی مهباف

ثبت سفارش در قالیشویی مهباف

اینک که متوجه شدیم شستشوی منظم فرش باعث بهبود ظاهر و تمیزی آن‌ها می‌شود و زیبایی و درخشان بودن فرش‌ها بعد از شستشو موجب جلوه و شکوه بیشتر آن‌ها در منزل می‌شود، باید در انتخاب قالیشویی معتبر هم دقت کنیم.

قالیشویی مهباف شعب متعددی در مناطق مختلف تهران دارد تا ساکنین هر منطقه بتوانند از خدمات قالیشویی، رفو و خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب استفاده کنند. برای ثبت سفارشات خود در قالیشویی در گیشا می‌توانید با شماره تلفن 02156715070 تماس بگیرید یا اینکه از طریق سایت قالیشویی سفارشات خود را ثبت کنید.

سفارش آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه ، با تمامی شعبات فعال قالیشویی مهباف تماس بگیرید و همچنین با فرم ثبت سفارش آنلاین، سفارش خود را بصورت غیره حضوری ثبت کنید.

قالیشویی مهباف

مجموعه فرش مهباف در حدود ۷۰ سال پیش به صورت موروثی فعالیت خود را در بازار فرش تهران آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بنام ترین و معتمد ترین برند های فرش دستبافت ایران است.

  • ایمیل:mahbafcarpet@gmail.com
  • آدرس:تهران، آزادگان جنوب، جاده احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، کوچه گلستان یکم، پلاک ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *